Звідки взявся Bitcoin і криптовалюта

Mister Bibister

Крипто-шлеппер
Дописи
8
Повага
0
Фантиків
32
Криптовалютна спільнота заявляє, що біткоїн був створений як відповідь на неефективність банківської системи. Це сталося після того, як багато банків у США тимчасово припинили роботу через технічні проблеми. Біткоїн, як децентралізована система, не залежить від банків і державних установ, тому він надає користувачеві більшу свободу і контроль над своїми фінансами. Криптоентузіасти також наголошують на тому, що біткоїн є більш безпечним і стійким активом порівняно з традиційними фінансовими інструментами.

Також наголошується, що криптовалюти, включно з біткоїном, мають низку переваг перед традиційними фінансовими інструментами, як-от високий ступінь безпеки, відкритість і прозорість транзакцій, анонімність і можливість надсилання й одержання платежів у будь-якій точці світу без необхідності проходити через посередників.

Деякі експерти припускають, що зростання популярності криптовалют і біткоїна зокрема може призвести до серйозних змін у фінансовій системі та спричинити необхідність у гнучкіших та інноваційних підходах до управління грошима й активами.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі